Gaziantep Ankara arası nakliyat talepleri gün geçtikçe artmıştır. Götür taşımacılık olarak son yıllarda yoğun bir şekilde çalıştığımız bölgelerden biri haline gelmiştir. Gaziantep Ankara arası taşımacılık hizmetimizde son yıllarda artan talepleri karşılayacak şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Genellikle 4 iş günü içerisinde Gaziantep Ankara Arası nakliyat hizmetini tamamlamaktayız. Müşterilerimizin Gaziantep Ankara Arası nakliyat firması seçiminde ilk sırada olmamızın nedeni, yaptığımız işi titizlikte ve profesyonel olarak yapmamızdan kaynaklanıyor. Sizde profesyonel bir taşıma hizmeti için Götür Nakliyat tercih edebilirsiniz.

Gaziantep Nakliyat

Gaziantep Nakliyat konusunda 1953 yılından beri kurumsal bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kiralık depolama alanı, Gaziantep ofis taşımacılığı, Gaziantep evden eve taşımacılık alanlarında profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Taşınmak, taşınacak kişi için en zorlu süreçlerden biridir. Bütün eşyaları paketlemek, onları kırılmayacak ve sağlam ulaşacak bir şekilde kolilemek bir hayli zordur. götür taşımacılık olarak, sizleri bu zorlu süreçten kurtarıyoruz. İster Gaziantep içi, isterseniz de Gaziantep dışındaki taşınacağınız bölgeye eşyalarınızın taşımasını gerçekleştiriyoruz.

sehirlerarasi nakliyat
sehirlerarasi nakliyat

Gaziantep Ankara Arası Nakliyat

Gaziantep Ankara arası yaklaşık 1100 kilometredir. Bu yolculuk arabayla 13 saat sürerken, nakliyat kamyoneti ile 18 saat kadar sürmektedir. Uçuş seferleri uygun olması durumunda Ankara – Gaziantep uçuşunu yaklaşık 1 saat içinde tamamlayabilirsiniz.

Siz yeni evinize giderken, eşyalarınız da sizden sonra taşınacağınız yeni konuta gelecektir. Gaziantep’ten yüklenen eşyalarınız, aynı özenle Ankara’daki yeni dairenize yerleştirilecektir. Taşınacağınız binada asansör kullanımın uygun olması durumunda, asansörlü araç aracılığıyla eşyalarınız daireye çıkarılmaktadır. Bütün eşyaların, alındığı gibi, ait olduğu odalara yerleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat için kullanılan araçlarda profesyonel bir ekip ile eşyalarınızı taşımaktayız. Gaziantep evden eve nakliyat hizmetinde eşya miktarına göre farklı ebatlarda araçlar kullanılmaktadır. Ev taşımacılığında kullanılan araçlar yıllık bakım ve düzenli muayeneler gerektirmektedir.

Uygun olmayan bir araç, nakliye sürecini uzatır ve zaten stresli olan taşınma sürecine yeni bir stres katar. Bu nedenle Götür Taşımacılık olarak, modern araçlarla hizmet vermekteyiz. Tüm araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, asansörlü araçlar ile yüksek katlı binalarda daha kolay eşya taşınması sağlanmaktadır. Asansörlü taşıma hizmeti 40. kata kadar eşya indirme-alma yapabilmektedir.

Gaziantep Ankara Arası Nakliyat Fiyatları

Gaziantep Ankara arası nakliyat fiyatları ne kadar? Ev taşıma ücreti ne kadar olur gibi sorular firmamıza sıklıkla sorulmaktadır. Bu soruların cevabı değişkenlik göstermekle birlikte yaklaşık değerleri sizinle paylaşacağız.

Gaziantep Ankara arası nakliyenizi fiyatlandırmadan önce, mallarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını ve adil, şeffaf ve uygun fiyatlar sunabilmesini sağlamak için bir Keşif uzmanı görevlendirir. Ekspertiz, aşağıdakiler gibi nakliye fiyatını etkileyen tüm koşulları dikkate alarak bir değerlendirme yapar:

  • Evdeki oda sayısı,
  • Mobilyaların durumu
  • Eve asansör kurulmasının gerekli olup olmadığı

Gibi durumları değerlendirerek bir fiyat çıkarır. Ekspertizin fiyatı belirlemesi ücretsizdir. Herhangi bir ücrete tabii olmazsınız.

Gaziantep – Ankara arası mesafe yaklaşık 1100 kilometredir. Taşıma ücretinin belirlenmesi aşamasında, eşyalarınız taşınırken asansörlü aracın kullanıp kullanılmadığı, taşındığı yerin zorluk durumu, oda sayısı, eşyaların çok olması, paketlenecek eşyanın çok olması gibi durumlar fiyatı etkilemektedir.

2+1, 3+1 taşınacağınız evde taşıma sırasında asansörlü aracın kullanılması da aynı şekilde maliyetteki en büyük etkenlerden biri olacaktır. Taşınma maliyeti 30.000 – 60.000 arası, sizin seçimlerinize göre değişmektedir. Bu fiyatlar tahmini olduğu için net bir fiyat almak için Götür Taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Fiyatını Neler Belirler?

Taşınacağınız iki şehir arasındaki mesafe, eşyalarınızın miktarı, eşyalarınızın hangi kattan hangi kata getirileceği, paketleme yardımı alıp almayacağınız, sigorta bedelini ödemeniz gibi durumlar taşıma ücretini belirler.