Gaziantep Şehirlerarası Nakliyat

Sabit eşyaların yeni yerinde sökülmesi ve montajı, müşterilerimiz için nakliye sürecindeki ana sorunlardan biridir. Bu süreci stressiz ve sorunsuz bir şekilde atlatmanızı amaç edinen firmamız sabit eşyalarınızın ücretsiz demontaj ve montajını da yapmaktadır.

Profesyonel kadromuz ve amacına en uygun aletler ile bu işlemin yürütülmesini sağlayan firmamız amatör müdahaleler ve uygun olmayan el aletleri ile yapılan işlemler ile mülkünüzün zarar görmesini önlemektedir. Gaziantep şehirlerarası nakliyat hizmetimizde sorunsuz taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Demontaj ve montaj hizmetimizin yanı sıra paketleme ve paketleme de hizmetlerimiz arasındadır. Eşyalarınızın taşınmaya uygun olacak şekilde yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmesini sağlıyoruz.

Siz de taşınma sürecinin başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde Gaziantep şehirler arası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilir ve memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

Gaziantep Şehirlerarası Nakliyat Dikkat Edilmesi Gerekenler

Profesyonel paketleme hizmeti söz konusu olduğunda ilk dikkat edilmesi gereken şey bu işin uzmanı olan kişilerin tercihidir. Bu alanda profesyonellerle işbirliği yapan firmamız, özel ambalajları hazırladıktan sonra, hassas ambalajları paketleyip ardından hacimli eşyaların ambalajlanmasına geçmektedir. Mobilya, beyaz eşya ve benzeri eşyalar balonlu naylon ile sarıldıktan sonra asansöre yüklenmek üzere özel olarak hazırlanır.

Tüm ürünleriniz şehirler arası sevkiyat yapılmadan önce özenle kontrol edilmekte ve raporlanmaktadır. Aynı zamanda deneyimli nakliye ekiplerimiz eşyalarınızı özenle araca yerleştirerek taşıma sırasında doğabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ancak eşyalarınız yükleme ve teslimat sırasında aynı özenle araca yerleştirilecektir. Siz de şehirlerarası ulaşım ihtiyaçlarınız için Pro Net Taşımacılık iletişim numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Şehirlerarası Nakliye Ücreti Ne Kadar?

Gaziantep şehirlerarası nakliye hizmetimiz her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Gaziantep’te eşyalarınızı özenle paketleyip asansörlü taşıma aracımız ile şehirler arası taşıma aracımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarınız aracımızda hareket etmeyecek şekilde sabitlenir ve korunacak şekilde yerleştiriyoruz. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde bütün eşyalarınız sigortalıdır.